Styregruppe
Ole Busk

NavnOle Busk
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
Emailolebuskhenriksen@gmail.com
Mobil 40 82 63 39
   
40826339 
olebuskhenriksen@gmail.com
Læs mere
Jeppe Andersen
Navn Jeppe Andersen
Funktion Medlem af styregruppen 
Moderklub Korsholm Idrætsforening
Email jeppe@birkandersen.dk
Mobil 28 57 71 88
28577188 
jeppe@birkandersen.dk
Læs mere
Anders Porse Wett Hald

NavnAnders Hald
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubHinnerup og Omegns Gymnastikforening
Emailanderspwhald@gmail.com
Mobil29 72 19 20
What do you want to do ?
New mail
29721920 
anderspwhald@gmail.com
Læs mere
Dick Glintborg
NavnDick Douglas Glintborg
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubGrundfør Ungdoms- og Idrætsforening
Emailddg@horsens.dk
Mobil40 42 33 48
 
40423348 
ddg@horsens.dk
Læs mere
Janne Ejsing
NavnJanne Ejsing
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
EmailJanne.ejsing@gmail.com
Mobil26 28 35 09
26283509 
janne.ejsing@gmail.com
Læs mere
Kim Vester
Navn Kim Vester
Funktion Medlem af styregruppen 
Moderklub Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Email kvester@webspeed.dk
Mobil 29 93 86 45
29938645 
kvester@webspeed.dk
Læs mere
Kim Langmack
NavnKim Langmack
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
Emailkimtp@hotmail.com
Mobil25 33 47 86

25334786 
Kimtp@hotmail.com
Læs mere
John Kristensen
NavnJohn Kristensen
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubGrundfør Ungdoms- og Idrætsforening
Emailjkrprojekt@gmail.com
Mobil61 70 49 60
61704960 
jkrprojekt@gmail.com
Læs mere
René Jensen
Navn
René Jensen
Funktion
Medlem af styregruppen
Moderklub Korsholm Idrætsforening
Emailrj@loucon.dk 
Mobil
30 29 35 41

30293541 
rj@loucon.dk
Læs mere
Margit Kjær Pedersen

NavnMargit Kjær Pedersen
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubHinnerup og Omegns Gymnastikforening
Emailmargit.kjaer@mail.dk
Mobil40 24 31 17
40243117 
margit.kjaer@mail.dk
Læs mere