Styregruppe
Ole Busk
Præsentation

NavnOle Busk
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
Emailolebuskhenriksen@gmail.com
Mobil 40 82 63 39
   
Se hele beskrivelsen
Jeppe Andersen
Præsentation
Navn Jeppe Andersen
Funktion Medlem af styregruppen 
Moderklub Korsholm Idrætsforening
Email jeppe@birkandersen.dk
Mobil 28 57 71 88
Se hele beskrivelsen
Anders Porse Wett Hald
Præsentation

NavnAnders Hald
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubHinnerup og Omegns Gymnastikforening
Emailanderspwhald@gmail.com
Mobil29 72 19 20
What do you want to do ?
New mail
Se hele beskrivelsen
Dick Glintborg
Præsentation
40423348
NavnDick Douglas Glintborg
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubGrundfør Ungdoms- og Idrætsforening
Emailddg@horsens.dk
Mobil40 42 33 48
Se hele beskrivelsen
Janne Ejsing
Præsentation
NavnJanne Ejsing
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
EmailJanne.ejsing@gmail.com
Mobil26 28 35 09
Se hele beskrivelsen
Marlene Trinderup
Præsentation
NavnMarlene Trinderup
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubKorsholm Idrætsforening
EmailMarlene.trinderup@gmail.com
Mobil26 54 36 40
Se hele beskrivelsen
Kim Langmack
Præsentation
NavnKim Langmack
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
Emailkimtp@hotmail.com
Mobil25 33 47 86

Se hele beskrivelsen
René Jensen
Præsentation
30293541
Navn
René Jensen
Funktion
Medlem af styregruppen
Moderklub Korsholm Idrætsforening
Emailrj@loucon.dk 
Mobil
30 29 35 41

Se hele beskrivelsen
Margit Kjær Pedersen
Præsentation

NavnMargit Kjær Pedersen
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubHinnerup og Omegns Gymnastikforening
Emailmargit.kjaer@mail.dk
Mobil40 24 31 17
Se hele beskrivelsen