Styregruppe
Ole Busk
Præsentation

NavnOle Busk
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
Emailolebuskhenriksen@gmail.com
Mobil 40 82 63 39
   
Se hele beskrivelsen
Jeppe Andersen
Præsentation
Navn Jeppe Andersen
Funktion Medlem af styregruppen 
Moderklub Korsholm Idrætsforening
Email jeppe@birkandersen.dk
Mobil 28 57 71 88
Se hele beskrivelsen
René Jensen
Præsentation
Navn
René Jensen
Funktion
Medlem af styregruppen
Moderklub Korsholm Idrætsforening
Emailrj@loucon.dk 
Mobil
30 29 35 41

Se hele beskrivelsen
Janne Ejsing
Præsentation
NavnJanne Ejsing
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
EmailJanne.ejsing@gmail.com
Mobil26 28 35 09
Se hele beskrivelsen
Kim Vester
Præsentation
Navn Kim Vester
Funktion Medlem af styregruppen 
Moderklub Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Email kvester@webspeed.dk
Mobil 29 93 86 45
Se hele beskrivelsen
Brian Møller Stokholm
Præsentation
NavnBrian Møller
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubHinnerup og Omegns Gymnastikforening
Emailstokholm@paradis.dk
Mobil30 31 89 15
Se hele beskrivelsen
Dick Glintborg
Præsentation
NavnDick Douglas Glintborg
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubGrundfør Ungdoms- og Idrætsforening
Emailddg@horsens.dk
Mobil40 42 33 48
 

 
Se hele beskrivelsen
John Kristensen
Præsentation
NavnJohn Kristensen
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubGrundfør Ungdoms- og Idrætsforening
Emailjkrprojekt@gmail.com
Mobil61 70 49 60
Se hele beskrivelsen
Annette Munk Sørensen
Præsentation
 
NavnAnnette Munk Sørensen
FunktionMedlem af styregruppen
ModerklubSøften Gymnastikforening
Emailannette.munk@mail.tele.dk
Mobil40 51 83 22
Se hele beskrivelsen